Anasayfa > Slayt Haber > İnovatif Düşünce ve Girişimcilik Kulübünden Girişimcilik Zirvesi

25.05.2019 Cts, 23:08

Reklam

İnovatif Düşünce ve Girişimcilik Kulübü tarafından girişimcilik zirvesinde Tema Mağazalar Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi M. İkbal YAZICI Atatürk Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.

Zirve’de konuşan Tema Mağazalar Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi M. İkbal YAZICI; “Küresel rekabet ortamında sorumluluk alarak gerçekleştirdikleri bu güzel organizasyon nedeniyle İnovatif Düşünce ve Girişimcilik Kulübüne ve diğer tüm paydaşlara teşekkür ediyorum” dedi.Yazıcı, bu tür organizasyonların öğrencilerin gelişimi açısından önemli olduğunu kaydetti.

“Girişimcilikte enerjimizi mutlaka doğru işlere harcamalıyız”

Başarılı ve mutlu girişimci olma ve girişimcilerin işlerini büyütmeleri noktasında izleyecekleri stratejileri anlatan M. İkbal YAZICI: “Girişimcilik ve yeni yatırım yapacaklara tavsiyelerim,  her şey eşittir para olarak görmemeleri lazım, her şeyden önce bence; düzgün, dürüst ve sağlam bir kariyere sahip olmak gerekir, başarı; mutlaka ama mutlaka enerjilerini doğru şeylere götürürlerse yanlarında olacaktır ben buna inanıyor ve bunu aktarıyorum sizlere, dedi. Programın sonunda İnovatif Düşünce ve Girişimcilik Kulübü tarafından Tema Mağazalar Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi M. İkbal YAZICI’ya programın hatırasına plaket takdim edildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.