Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > İş Adamı Arıcıoğlu’ndan Bb Erzurumspor’a Moral Yemeği

02.11.2015 Pts, 11:25

İş Adamı Arıcıoğlu’ndan Bb Erzurumspor’a Moral Yemeği

Reklam

Spor Toto 3. Lig 1. Grupta Şampiyonluk mücadelesi veren BB Erzurumspor Kulübü futbol takımı ve yöneticilerine Melik Arıcıoğlu tarafından moral yemeği verildi.

Yemeğe Kulüp Başkanı Ali Demirhan, BB Erzurumpor Teknik Direktörü Besim Durmuş, Yardımcı Antrenörler, Kulüp Strateji Geliştirme Başkanı Zafer Yaylalı, Sportif Direktör Müfit Öğe, Futbol Şube Sorumlusu Kadir Ovat, kulüp yöneticileri, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Kulüp Başkanı Ali Demirhan, Futbol takımına Erzurumluların sahip çıkmasının anlamlı olduğunu belirterek ’’Başarının sırrı, birlik ve beraberlikle olur. Bütün şehrin birbirine inanıp güvenmesiyle olur. Yönetim olarak ilk günlerde söylediğimiz gibi sizlere inanıyoruz ve güveniyoruz. Sorunları birlikte aşacağız. Bu sorumlu davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu jestiniz umarım örnek olacaktır’’ dedi.

İşletmeci Melik Arıcıoğlu ise, Erzurumluların kucaklaşarak BB Erzurumspor’a elinden gelen desteği vermesi gerektiğini söyledi. Yemeğin ardından toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.