Anasayfa > Slayt Haber, Video Haber > İşte Cinayet Anı

25.08.2012 Cts, 3:28

Manisa’nın Salihli ilçesinde, iki gazinoda çalışan bayanlar arasında başlayan sözlü tartışmada kan aktı. Tartışmaya gazino sahipleri dahil olunca bir kişi silahla vurularak hayatını kaybetti.

 

Olay, Salihli’nin Sevgiyolu üzerinde bulunan lokantada meydana geldi. İddiaya göre, Sevgi Yolu’nda bulunan iki farklı lokantaya gelen ve farklı iki gazinoda çalışan bayanlar arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine kavgaya gazino sahibi Yunus Esen (50) ile diğer gazinonun sahibi Mehmet Sami Bozkurt (25) da dahil oldu. İki gazino sahibi arasında başlayan tartışma büyüyünce silahlar konuştu. Mehmet Sami Bozkurt’un silahından çıkan iki kurşun Yunus Esen’e isabet etti. Esen, sağlıkekiplerinin ilk müdahalesinin ardından kaldırıldığı Salihli Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Olay sonrası kaçan Mehmet Sami Bozkurt’un arandığı öğrenildi.

 

 

Öte yandan cinayet anının bölgede bulunan bir işyerine ait güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendiği tespit edildi.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.