Anasayfa > Slayt Haber, Video Haber > İşte Erzurum’daki Dayak Olayı

18.08.2012 Cts, 5:23

Erzurum’da Üniversiteli 4 kızın arkadaşları Gülşen’i taksinin arka koltuğunda sopayla dövüp, telefonla kaydetmesi Türkiye gündemine oturdu. Olayın görüntüleri dün gece tüm ulusal kanallarda yer aldı.

 

ERZURUM’da Atatürk Üniversitesi’nde okuyan Lütfiye Z. (23), Begüm Ö. (20), Sevda Z. (21) ve Fatoş Ş. (23), 21 Nisan akşamüzeri arkadaşları Gülşen D.’yi (21) Kadir Y.’ye ait taksiye bindirdi. Begüm Ö. ve Lütfiye Z. taksinin arkasına oturtulan Gülşen’in kollarını tuttu, bu sırada Sevda Z., Gülşen’e sopayla vurdu. Çığlıkları duyulmasın diye sürücü de radyonun sesini sonuna kadar açarken, Fatoş Ş. yaşananları cep telefonunun kamerasıyla kaydetti.

Murat, ‘Dövün ve çekin’ dedi

İddiaya göre, kızlar Gülşen’i “Polise gidersen daha kötü yaparız” diyerek tehdit ettikten sonra ıssız bir yerde bıraktı. Genç kızlar, önce suçlamaları kabul etmedi ancak kamera kaydı ortaya çıkınca, “Gülşen, Sevda’ya Murat Ç.’nin zorla cinsel saldırıda bulunduğu yolunda dedikodu çıkardı. Bunun üzerine Murat Ç. ‘Dövün, yaptığınızı da kayda alıp bana gösterin’ dedi” dediler. Murat Ç.’nin cep telefonunda Gülşen D.’nin uğradığı saldırının görüntüleri ele geçirildi.

Davasından vazgeçti

ÜNİVERSİTELİ 4 kız ile taksici tutuklandı. Dün 4’üncü Asliye Ceza Mahkemesi’nde yapılan ilk duruşmada şikâyetçi Gülşen D., davasından vazgeçti. Bunun üzerine sanıklar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.