Anasayfa > Gündem > İşte Netice Barçın olayıyla ilgili sorular

17.07.2012 Sal, 20:16

Reklam

 

Erzurum’un merkez Palandöken İlçesi’nde 3 haziran günü oturduğu apartmanın dördüncü katından düşen 28 yaşındaki Netice Barçın’ı ölüme götüren ‘Sır’ perdesi aralanmaya başladı. Tanık ifadelerinde, Netice’nin olay öncesi dövülerek komaya sokulduğu sonrasında pencereden atıldığı iddialarına yer verildi.

 

ERZURUMFLAŞ

ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programına canlı olarak bağlanan tanıklar ‘Şok’ ifadelerde bulundu. İki kuma arasındaki kavganın çocuk meselesi yüzünden yaşandığının ortaya çıktığı anlatımlarda, olay günü Netice’nin çocuğuyla birlikte parkta otururken kocası tarafından dövülerek eve götürüldüğü iddia edildi.

SAÇI ISLAK, GÖZÜ MORARMIŞTI

Görgü tanıkları ayrıca Netice’nin pencereden iç çamaşırları ile düştüğünü, iki parça olan elbisesinin daha sonra aşağı atıldığı yolundaki iddialarında ısrar ettiler. Ayrıca Netice’nin saçlarının ıslak olduğuna dikkat çeken tanıklar 2 çocuk annesinin gözünde morartı olduğunu söylediler.

İŞTE İDDİA SENARYOSU

Netice olayını yorumlayan uzmanlar, şunları ifade ettiler:

‘’Tanık ifadelerinden ortaya şu sonuç çıkmaktadır: Netice evde eşi tarafından feci şekilde dövüldü. Bu sırada baygınlık geçiren Netice üstündekiler çıkarılar ayılması için banyo ya sokuldu. Ancak Netice ayılmadı. Paniğe kapılan eşi ve kuması onu pencereden aşağı attı. ‘’

EŞİ; DÖVMEDİM

Netice Barçın’ın eşi Kamil Barçın eşini dövmediğini ve parktan da almadığını iddia ederken, 3 tanık Netice’nin eşi tarafından parktan alınarak eve götürüldüğünü vurguladı ve MOBESE kayıtlarının incelenmesi gerektiğinin altını çizdiler.

İŞTE YANIT BEKLEYEN SORULAR

Netice’nin intihar edeceğini anlayan Kamil Barcın neden eşini kurtarma yolunu denemedi, aşağı inmeyi tercih etti?

Netice pencereden düştükten sonra pencerenin kapatılmasına neden gerek duyuldu?

Kamil Barçın iddia edildiği gibi eşini parktan mı aldı?

Eşini çok seven ve bu uğurda kumayı kabul eden Netice neden intiharı düşündü?

Netice’nin gözü neden morarmıştı?

Saçı neden ıslaktı?

Netice 4 kattan düşmeden önce neden sesini dahi çıkarmadı?

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.