Anasayfa > Spor > İzmir Büyükşehir, Süper Lig’deki İlk Maçına Çıkıyor

07.11.2015 Cts, 11:00

İzmir Büyükşehir, Süper Lig’deki İlk Maçına Çıkıyor

Reklam

Ampute Futbol 1. Lig’de “Namağlup şampiyon” olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Süper Lig’deki ilk maçında İstanbul Özürlüler Kulübü’nü konuk edecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı, Ampute Futbol Süper Ligi’nde 2015-2016 sezonunun ilk maçına Pazar günü çıkıyor. Geçtiğimiz sezon 1. Lig’i “Namağlup şampiyon” olarak tamamlayıp Süper Lig’e yükselen İzmir ekibi, sezonun ilk maçında ligin tecrübeli takımlarından İstanbul Özürlüler’i konuk edecek. Kuruçeşme Sahası’ndaki maç saat 11.00’de başlayacak. İzmir ekibi, Süper Lig’deki ilk maçlarında İzmirlilerden taraftar desteği bekliyor.

“KALICI OLMAK İSTİYORUZ”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı Antrenörü Murat Bahar, üç aydır sezon hazırlıklarını sürdürdüklerini ve hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu söyledi. Bahar, “Bu sezonun kendileri için geçiş süreci olacağını vurgulayan Bahar, “İlk haftaki rakibimiz İstanbul Özürlüler, Süper Lig’de uzun süredir yer alan kadrosunda milli oyuncular bulunan ve her sezon ligi ilk 5’te bitiren bir takım. Şu anda onların tecrübesinde değiliz ama elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.