Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Kartepe Belediyesi’nden 3 İhale Birden

03.11.2015 Sal, 9:25

Kartepe Belediyesi’nden 3 İhale Birden

Reklam

Kartepe Belediyesi, yemek hizmeti ve taşınabilir şarj cihazı alımı işleri için ihale düzenledi. Belediye ayrıca ilçe genelinde yapılacak tel çitler için de ihale düzenleyecek.

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, memur ve sözleşmeli personele yemek hizmeti alınması, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ise önemli gün ve haftalarda katılımcılara hediye edilmek amacıyla taşınabilir şarj cihazı alınması işi ile ilgili ihale düzendi. Düzenlenen yemek ihalesine 2, şarj cihazı alım ihalesine ise 4 istekli firma teklif verdi. İhalelerde daha sonra alınan tekliflerin görüşülmesi için ilk oturumları tamamlandı.

Öte yandan Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kartepe İlçesi sınırları içerisinde muhtelif yerlerde taş duvar ve betonarme direklerle galvaniz kafes tel çit yapılması için ihale yapacak. Kartepe İlçesi sınırları içerisinde muhtelif yerlerde taş duvar ve betonarme direklerle galvaniz kafes tel çit yapılması işi 6 Kasım 2015 Cuma günü, saat: 10.00’da açık ihale usulü ile ihale edilecek. Belediye Toplantı Salonu’nda yapılacak ihaleye, yerli istekliler katılabilecek.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.