Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Kasım Doğumlu Çocuklar Forum Gaziantep’te Buluşuyor

05.11.2015 Per, 12:25

Kasım Doğumlu Çocuklar Forum Gaziantep’te Buluşuyor

Reklam

Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, 7 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek büyük bir parti ile Kasım ayında doğan çocukların doğum gününü kutlayacak.

Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında, Kasım ayında doğan çocuklar için unutulmaz bir doğum günü partisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 7 Kasım Cumartesi günü 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek partide, minik misafirler unutulmaz bir gün yaşatılacak. Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, gerçekleştireceği dev partiyle Kasım ayı içinde doğan tüm çocukları bir araya getirecek. Gün boyunca maskotlarla gezecek, animasyonlar ve yarışmalarla eğlenecek ve hep birlikte pastalarını kesecek minikler, bir taraftan Maskot Tiyatrosu’yla kahkahaya boğulurken, diğer taraftan ikramlar ve sürpriz hediyelerle mutlu bir gün geçirecek.

Forum Gaziantep, her ay düzenlediği büyük bir partiyle o ay içinde doğan çocuklara hayallerindeki doğum gününü yaşatıyor. Çocuklar hem doğum günlerini kutluyor hem de bir arada keyifli bir gün geçiriyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.