Anasayfa > Gündem, Türkiye > Kasımpaşa’da AK Partililerin Zafer Coşkusu

01.11.2015 Paz, 20:48

Kasımpaşa’da AK Partililerin Zafer Coşkusu

Reklam

Beyoğlu’nda toplanan yaklaşık bin kişi, AK Parti’nin seçim zaferini coşkuyla kutladı. Kutlamalara Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da katıldı. Demircan, “Dünyanın dört bir tarafından ülkemize çelme takmak isteyenler, ülkemizin büyümesine engel olmak isteyenler bir kez daha yanıldılar. Bir kez daha milletimiz Recep Tayyip Erdoğan dedi” diye konuştu.

26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nden zaferle çıkan AK Partililer İstanbul’un birçok yerinde sevinç gösterilerinde bulundu. Kutlama bölgelerinden biri de Beyoğlu Kasımpaşa iskelesi oldu. Burada toplanan yaklaşık bin kişi ellerindeki AK Parti bayraklarıyla sevinç gösterisinde bulundu. Toplanan kalabalığın sevinç gösterisine Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da katıldı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Demircan, “Kasım ayı kıymetli bir aydır. Kasım ayında 2002’de bir Kasımpaşalı Kasım ayında Türkiye’nin kaderini değiştirmek için iktidar olmuştu, liderimiz olmuştu. Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları Ahmet Davutoğlu ile birlikte yine 2015’te bu sefer 3 Kasım’da yeniden Türkiye’yi yeni Türkiye’yi inşa etmek için yeniden ’bismillah’ dedi. Biz ne kadar gururlansak azdır. Ne kadar iftihar etsek azdır. Geçen 13 yılda yapılanlar Beyoğlu’muzun, İstanbul’umuzun ve Türkiye’mizin gururu oldu. Dünyanın dört bir tarafından ülkemize çelme takmak isteyenler ülkemizin büyümesine engel olmak isteyenler bir kez daha yanıldılar. Bir kez daha milletimiz Recep Tayyip Erdoğan dedi. Ülkemiz gelişti, büyüdü ve geleceğe, istikrara hep birlikte yürüdük. İnşallah bundan sonra da liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile onun açtığı yolda Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile 2023 hedeflerine hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Başkan Demircan’ın konuşması toplanan vatandaşlar tarafından büyük alkış aldı. Partililer yapılan konuşmanın ardından sevinç gösterilerini geç saatlere dek sürdürdü.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.