Kendi rekorumuzu kıracağız

Reklam

Ak Parti Erzurum İL Başkanı Fatih Yeşilyurt, ilçelerde yapılan kongreleri değerlendirdi. Yeşilyurt, önümüzdeki yıl yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri içinde iddialı konuştu.

Önümüzdeki yıl yapılacak olan Milletvekili Genel seçimleri öncesinde iktidar partisi AK Parti’nin çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Yıl sonuna kadar tüm ilçe kongrelerini bitirmeyi planlayan Ak Parti’de gerek hafta içi gerekse hafta sonları yoğun mesai harcanırken yeni yönetimlerde de genel seçimler için hazırlıkların yapıldığını örmek mümkün. Hafta sonu Pazaryolu ve İspir ilçelerinde 5. Olağan genel kurullar yapıldı. İlçelerin genelinde tek liste ile yapılan seçimlerde birlik mesajları verildi.

YEŞİLYURT; İLÇE KONGRELERİMİZİ YÜZÜMÜZÜN AKIYLA DEVAM ETTİRİYORUZ

Erzurum İlçelerinde yapılan seçimlerde estirilen birlik havasının partinin büyüklüğünü gözler önüne serdiğini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, “Ak Parti ile siyasette yeni bir dönem başlamıştır. Her anlamda bütün partilerin örnek alması gereken bir çizgideyiz. Tüm seçimlerden yüzünün akıyla çıkan AK Parti’nin felsefesi birlik felsefesidir ülkenin bölünmez bütünlüğü ve gelişmişliği felsefesidir. Böylesi ayakları yere basan ideolojilerle Ak Parti’nin yıkılması söz konusu olamaz” diye konuştu.

“DAHADA GÜÇLENİYORUZ”

AK Parti’nin yapılan tüm seçimlerden yüzünün akıyla çıktığını hatırlatan İl Başkanı Yeşilyurt, “Milletin partisi Ak Parti ile Türkiye rahat bir nefes almış ekonomide hayal bile edilemeyecek noktalara gelmiştir. Gelecek yıl yapılacak seçimlerde de yine kendi rekorunu egale edecektir. AK Partinin sağlıktan eğitime ekonomiye ve diğer birçok alanlarda kazandırdığı gelişimlere yenileri eklenecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

ADAYLIK İÇİN YEŞİL IŞIK!

İl Başkanı Fatih Yeşilyurt il kongresi öncesinde kendisinin de aday olup olmayacağına yönelik soruyu da henüz erken diye yanıtladı. Adaylık için istişarelerde bulunduğunu söyleyen Yeşilyurt’un tek liste halinde seçimlere gireceği iddiaları da ağırlık kazanırken parti içi muhalefetin ise Yeşilyurt’un karşısına birini çıkarmak için kulis yaptığı iddia edildi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.