Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Siyaset > Kılıç: “17-25 Aralık Olayı Unutturulmayacak”

02.11.2015 Pts, 15:48

Kılıç: “17-25 Aralık Olayı Unutturulmayacak”

Reklam

MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç, MHP’nin 1 Kasım seçimiyle kendisine verilen muhalefet görevini milletvekili sayısı az bile olsa layıkıyla yerine getireceğini belirterek, “Milletimizin sandıkta gösterdiği iradeye saygılıyız. Saflarımızı daha da sıklaştırarak, ülkemizin ve milletimizin hak, hukukunu savunmaya devam edeceğiz” dedi.

MHP İl Başkanı Kılıç, yazılı bir açıklama yaparak 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi. Milletin, önümüzdeki 4 yıl boyunca kendisine hizmet edecek, kendisini TBMM’de temsil edecek vekillerini belirlemek amacıyla 1 Kasım’da sandığa gittiğini anımsatan Kılıç, şöyle konuştu: “Milletimizin sandıkta gösterdiği iradeye saygılıyız. Şurası unutulmamalıdır ki, Milliyetçi Hareket Partisi kendisine tevdi edilen muhalefet görevini, meclisteki milletvekili sayısı az bile olsa, onun birkaç katı güç ve görev azmi ile layıkıyla yerine getirecektir. Partimiz, milletimizin ve devletimizin bekasının, önümüzdeki süreçte omuzlarımıza yüklediği ağır sorumluluğun farkındadır. AKP’nin önümüzdeki 4 yıllık iktidarında zannedilmesin ki, 17-25 Aralık olayı unutturulacak, zannedilmesin ki, çözüm süreci denilen ihanet süreci tekrar buzdolabından çıkarılacak. Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletinden aldığı güç ve azimle tüm bunların hesabını yine millet adına soracağından kimsenin şüphesi olmasın. Her zaman doğruları söyledik, doğruları savunduk.”

Tüm parti teşkilatlarının ve ülkücü kadroların sabır ve özveriyle inanmış ve milletine adanmış bir yürekle yarın seçim olacakmış gibi görevlerinin başında olduklarını vurgulayan Kılıç, şunları söyledi: “Partimiz, vatanımıza ve aziz milletimize duyduğumuz sevdadan en ufak bir eksilme olmadan, saflarımızı daha da sıklaştırarak, çelikten bir iradeyle ülkemizin ve milletimizin hak, hukukunu savunmaya her zaman devam edecektir. Bu itibarla 1 Kasım seçimlerinde, kampanyamız süresince her türlü zorluğa ve sıkıntıya katlanarak, fedakarca çalışan, ter döken, emek sarf eden tüm teşkilat mensuplarıma, aziz dava arkadaşlarıma yürekten teşekkür ederim.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.