Anasayfa > Yazar > Kınalar Elde Kaldı

20.07.2012 Cum, 21:57

Kınalar Elde Kaldı

Reklam

Yüreğimde ateş har’ı şu gurbet. Yakın olup uzak olmaktansa varsın adı gurbet olsun, uzak olup yakınlaşmanın. Düşüncelerimi ifade ederken, kelimelerle saklambaç oynamam dost bildiklerimizin koynundan haç çıkarmalarıdır. Yalanın gerçekle takas edildiği, sol yanağımızın okşanıp, sağ yanağımızdan tokat yediğimiz günleri unutmayacağım ve unutturmayacağım. Taş bitti yapı paydos diyenler, Türk milletinin milli refleksini yok etmek isteyenler, her doğan güneşin yaydığı pozitif enerjiyle her gece ay ışığının süzülerek üzerimize düşen gölgesi altında ruhlarımızı bir kere daha temizlenerek karşınızdayız. Hedef tahtasını yine on iki den vurduk çünkü gez, göz, arpacığı izleyen gözler ve tetiği çeken el ve yürekler vallahi billahi ülkü dolu sevda yüklü.
           Özlüyorsa özlenen, özlemek güzeldir.
           Bekliyorsa beklenen, beklemek güzeldir.
           Seviyorsa sevilen işte o her şeye bedeldir.
            İthal ampule verdiğimiz enerjinin bizi çarpmasından, bal damlayan dillerinden zehir akmasından, sivilleşirken savrulup alabora olmaktan yana kaygılıyız.. Omuzlarımızda ayak izlerini taşıdığımız karanlık fikirli zevatların örtülü demokrasi geçiş yollarının raylarını söküp atacak, Türkçe dik durarak eğilip bükülmeden Türkçe düşünerek yeni anayasa hazırlanmasında en büyük güvencemiz Türk milletinin sigortası MHP nin mecliste olmasıdır. Hür fikirleri mahkum etmek için, zindan gardiyanlarını görevlendirenler, bu gün iki kişiden birinin oyunu alarak üçüncü defa iktidar olmuşlardır. Bahçemde barınan kuşlar benim bülbülüm gibi ötmese atacağım taşlar kafasını yaracaktır bu böyle biline.
           Toplumsal barışı, huzuru, ekonomide refahı herkesime eşit paylaşımı, bağımsızlığımızı korumada atacağı her adım da yanında olacağımızı, cumhuriyet rejimimizi yıkmak, terör örgütüne ve yandaşlarına verilecek her türlü tavizin dün olduğu gibi bugünde karşısına dikileceğimizin bir taahhüdüdür bu samimi duruşumuz. Bu seçim sonuçları milletimize hayırlar getirmesi, havada uçuşan bol vaatlerin gerçekleştirilmesi en büyük arzumuzun ifadesidir. Dışı pırıl pırıl Türk, içi alev alev İslam ateşiyle yanan, içi dışına, dışı içine mahkum ülke sevdalıları, Nizam-ı âlemi mefkure edinmiş ülkücüler, seçim sonuçlarını iyi okumak ve ayrık otları temizlemek için kolların sıvanacağı gündür bugün. Ömrü sevmekle geçenler, içimizdeki İskoç eteklileri podyuma, kalas ve tomrukları hızar atölyesine göndermek için daha neyi bekliyorsunuz. Dadaş gönlümden çağıldayan bir dörtlükle, Ülkü İle Kalınız
             Bir gün uğrarsan mezarıma sakın ağlama duanda istemem
             Senden bir arzum var, İnan son olacaktır
             Bana bir şarkı söyle,
             İsmi ömrüm seni sevmekle nihayet bulacaktır.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.