Anasayfa > Bölge, Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Slayt Haber > KİREMİTCİ: “ULAŞIM SORUNLARI BİTECEK”

10.08.2014 Paz, 14:20

KİREMİTCİ: “ULAŞIM SORUNLARI BİTECEK”

Reklam

 

 

 

????????

 

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci, özel halk otobüslerinin şoför ve hat sahipleriyle bir araya geldi. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in de katıldığı toplantıda fikir alışverişinde bulunuldu. 
Müceldili Konağı’nda gerçekleştirilen toplantıda ulaşım sorunlarıyla ilgili değerlendirmede bulunan Genel Sekreter Kiremitci, “Bu ayın 15’inden sonra otobüslerde paralı binişler sona erecek. Herkes üzerine düşen sorumlulukları daha güzel bir şekilde yerine getirecek. Ulaşım sorunları bitecek. ‘Beş yolcu fazla aldı, ben az yolcu aldım’ diye kimse kimseyle kavga etmeyecek. Yeni sistem oturduğunda görülecek ki kimse mağdur olmayacak” dedi.
Konuşmasında özel halk otobüslerinin hat sahiplerine seslenen Kiremitci, şöyle devam etti: “Biz nasıl ki ön yargılı değilsek, nasıl ki açık yürekliysek, nasıl ki bütün iyi niyetimizi ortaya koyuyorsak siz de böyle olacaksınız. Beraber yaşamanın şartı budur. Bizim nasıl ki mükellefiyetlerimiz varsa sizin de var. Bütün sektörlerde olduğu gibi ulaşımda da hassas davranacağımızı, yasalara, mevzuata, hukuka riayetkar davranacağımızı, herkesin hakkını koruyacağımızı sizlere ifade ediyorum.”
Erzurum Özel Halk Otobüsleri Derneği Başkanı Yusuf Cindilli de şehirdeki ulaşım problemlerinin çözümü için dernek olarak her türlü katkıya hazır olduklarını belirtti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.