Anasayfa > 5'li Üst Haber, Erzurum İlçeleri > Kıyafet desteği

10.07.2014 Per, 18:38

Reklam

Yakutiye Kaymakamlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün kırsal kesimdeki çocuklara ve gençlere yönelik jestleri devam ediyor.

 

 

Okulların yaz tatiline girmesinin ardında kırsal kesimdeki başarılı öğrencilere karne hediyesi olarak Çanakkale gezisi düzenleyen Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, 80 dolayında öğrencinin Şehitler Diyarı Çanakkale’yi tanıma, gezme ve görmelerini sağlamıştı. Takdir ve Teşekkür alan öğrenciler Çanakkale’yi ilk kez Kaymakam Katırcı sayesinde görme şansını yakalarken, şimdide kendilerine kaymakam Katırcı’dan kıyafet desteği geldi.

 

 

 

Yakutiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Suat Yılmaz ile birlikte öğrencilere Ramazan Bayramı öncesinde bayramlık kıyafet dağıtan Katırcı, bir kez daha çocukların ve gençlerin gönlünde taht kurdu. Curling Arena’ya yakın mahallelerden gelerek spor yapan ve okullarında da başarılı olan çocuklar ile gençler Kaymakam Ahmet Katırcı’ya kendilerini Çanakkale’ye geziye gönderdiği için teşekkür ettiler. Gençler ilk kez Şehitler Diyarı Çanakkale’ye gittiklerini belirtirken, bir çok öğrenci ilk kez bu gezi kapsamında şehir dışına çıkma şansı buldu. Öğrenciler, Çanakkale gezisini anlatırken, yaşadıkları duygu yüklü anlar hakkında görüşlerini açıkladı.

 

 

 

Kaymakam Katırcı, özverili çalışmalarından dolayı antrenör Yunus Sadir’i de kutladı. (İHA)

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.