Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Yönetimler > Kozan’da Dış Ticaret Eğitimi

04.11.2015 Çar, 14:49

Kozan’da Dış Ticaret Eğitimi

Reklam

Adana’nın Kozan ilçesinde Kozan Organize Sanayi Bölgesi, Kozan Ticaret Odası ve Kozan Ticaret Borsası ortaklığında Çukurova Kalkınma Ajansı 2015 yılı teknik destek programı kapsamında dış ticaret eğitimi verildi.

Kozan Ticaret Borsası yeni binasında toplam 10 gün süren eğitim programı sonunda kursa katılan 11 kursiyere sertifikaları törenle verildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen törende Kozan Kaymakamı Avni Oral, Belediye Başkanı Musa Öztürk, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Kozan Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Yağan ve Kozan OSB Müdürü Fatih Aydın tarafından dış ticaret eğitimini başarı ile tamamlayan 11 kursiyere sertifikaları teslim edildi.

Kozan’da sanayicilerin ihracat yapmasına yönelik dış ticaret eğitimi konulu bu projenin hazırlandığını ifade eden Kaymakam Avni Oral, projenin bu tarz eğitimle ilgili ilk olduğunu ve birlikte hareket edilerek Kozan için gerek Çukurova Kalkınma Ajansı’na gerekse Avrupa Birliği fonlarına sunmak üzere yeni projeler üretilmeye devam edileceğini söyledi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.