Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Kozcağız Göz Kamaştırıyor

03.11.2015 Sal, 12:00

Kozcağız Göz Kamaştırıyor

Reklam

Kozcağız beldesinde ana cadde ve çevre düzenlemesi çalışmalarının tamamlanmasının ardından ortaya çıkan görüntüler Kozcağız halkı tarafından takdir edildi.

Yapılan çalışmalar ile Bartın’da bir ilke imza atan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kurban Bayramı öncesi tamamlanan asfalt ile il dışından gelen gurbetçiler başta olmak üzere, Tüm Kozcağız halkının takdirini kazandı. Kozcağız merkezinde gerçekleştirilen içme suyu şebeke hattı ve kanalizasyon altyapı çalışmaları sonrası, sıcak asfalt çalışmaları

tamamlandı. Kaldırım çalışmaları ve süs havuzlarının yanı sıra meydan saatleri beldenin ana merkezlerine yerleştirilerek Kozcağız’a güzel bir görünüm kazandırıldı. Kozcağız’da bisiklet yolu ve yol çizgilerinin ardından ana caddenin ortasında yanıp sönen kırmızı ışıklar vatandaşın büyük beğenisini kazandı. Gece bir şerit şeklinde yanıp sönen ışıklar adeta uçak pistini andırıyor. Kozcağız halkı çalışmaları takdir ederken, Belediye Başkanı Mustafa Karaman’a teşekkür ettiler. Bisiklet yolu, meydan saati, Led aydınlatmalar ve süs havuzları ile Kozcağız beldesi bambaşka bir görüntüye kavuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.