Anasayfa > 5'li Üst Haber, İz Bırakanlar > Kros Şampiyonlarından Vali Altıparmak’a Ziyaret

05.03.2014 Çar, 22:55

Kros Şampiyonlarından Vali Altıparmak’a Ziyaret

Reklam

Mersin‘in Silifke İlçesinde yapılan Kros Türkiye Şampiyonası’nda grup halinde şampiyon olan Aziziye Adnan Menderes Anadolu Lisesi Atletizm Takımı Vali Dr.Ahmet Altıparmak‘ı ziyaret etti.

 

Aziziye Kaymakamı Zafer Öz, İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah BilgeAziziye İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Özarslan ve diğer yöneticilerin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Vali Altıparmak başarılı sporcuları tebrik etti. Şampiyonaya yüksek irtifada hazırlanmanın yararlarını gördüklerini belirten Vali Altıparmak bu başarının devamının getirilmesini istedi. 29 Mart – 4 Nisan 2014 tarihlerinde İsrail‘in Telaviv kentinde yapılacak olan Dünya Şampiyonası için de iyi bir hazırlık yapmalarını isteyen Vali Altıparmak burada da yine kendilerinden başarılı sonuçlar beklediklerini kaydetti.

 

 

Ziyaretin sonunda Vali Altıparmak şampiyon olan Adnan Menderes Anadolu LisesiAtletizm Takımı sporcuları Ömer Oti, Cabir Aydın, Emrah Günen, Halil Acar, Cengiz Aktaş ve Adem Bayram’a çeşitli hediyeler verdi.

 

 

 

01.03.2014 tarihinde Mersin Silifke‘de yapılan Kros Türkiye Şampiyonası’ndaAziziye Adnan Menderes Anadolu Lisesi Atletizm Takımı grup halinde, Ömer Oti ise ferdi olarak yarışma birincisi olmuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.