Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler > KUDAKA toplantısı Erzurum’da yapıldı

05.12.2012 Çar, 7:19

KUDAKA toplantısı Erzurum’da yapıldı

Reklam

AHMET AKBUĞA
ERZURUM (İHA) –

 

TRA1 (Erzurum-Erzincan-Bayburt) Düzey II Bölgesi Kalkınma Ajansı 38. Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Bayburt Valisi Hasan İpek’in başkanlığında Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Önceki Yönetim Kurulu Başkanı Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk’ün açılış değerlendirmeleri ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Bayburt Valisi Sayın Hasan İpek’e devretmesinden sonra Ajans Genel Sekreteri Dr. Rıfat Altan Yönetim Kurulu üyelerine yönelik bilgilendirme sunumunu yaptı.

 
Ajans Genel Sekreterliği tarafından ihalesi yapılan “Kuzeydoğu Anadolu Turizm Portalı İçeriğinin Hazırlanması ve Çevirisinin Yapılması, Web Portalı Yazılım ve Tasarımının Yapılması, TRA1 Turizm Destinasyon Marka Kimliği Tasarımlarının Yapılması ile TRA1 Turizm Tanıtım Videosu Hazırlanması” projesinin geldiği aşama ile alakalı tanıtım ve bilgilendirme sunumu yüklenici firma yetkilisi tarafından yapıldı.

 
Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında Ajansa başvurusu yapılan ve Değerlendirme Komisyonları tarafından başarılı bulunan 22.000,00 TL Ajans desteğini öngören Bayburt İl Özel İdaresi’ne ait “Turizm Stratejisi Doğrultusunda Güzergah Belirlenmesi Projesi” ve 20.000,00 TL Ajans desteğini öngören Atateknokent A.Ş.’ye ait “Atateknokentin Bölgesel Kalkınmada İşbirliğini Geliştirme Projesi” başlıklı faaliyet tekliflerinin Değerlendirme Komisyonları tarafından hazırlanan raporları Yönetim Kurulu’nun onayına sunularak projelerin desteklenmesine karar verildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.