Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Medicana Sivasspor’dan, İl Özel İdaresi’ne Ziyaret

05.11.2015 Per, 15:49

Medicana Sivasspor’dan, İl Özel İdaresi’ne Ziyaret

Reklam

Medicana Sivasspor Kulübü As Başkanı Faruk Taşseten ve futbolcu Ziya Erdal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, Medicana Sivasspor’un Sivas şehri için çok önemli bir değer olduğunu belirterek, “Sivasspor, şehrimiz için önemli bir marka. Takımımız galibiyet aldığı zaman seviniyor, yenildiği zaman ise hep birlikte üzülüyoruz. Sivasspor ile şehir arasında çok büyük bir bağ var” dedi.

Sivasspor’un yeni teknik direktörü Okan Buruk’un takımın başına geçmesi ile birlikte bir çıkış yakalanacağına inandığını söyleyen Ayhan, ” Okan Hoca genç ancak kendini geliştirmiş bir futbol adamı. Sivasspor yönetimine vermiş olduğu bu karardan dolayı teşekkür ediyoruz. Şehir olarak yeni hocamıza ve takımımıza inancımız sonsuz. Pazar günü evimizde oynayacağımız Gaziantepspor maçı ile birlikte ekibimiz bu sezon ilk galibiyetini alacaktır. Alınacak bir galibiyet ile iyi bir çıkış yakalayacağımıza ve ligde hak ettiğimiz yere geleceğimize inanıyorum. Sivaslı Yiğidolar’ın bu hafta oynanacak maçta takımımızı yalnız bırakmamalarını ve stadı doldurmalarını istiyorum.” diye konuştu.

Medicana Sivasspor As Başkanı Faruk Taşseten ise Ayhan’ın kentte önemli hizmetlere imza attığını belirterek Medicana Sivasspor’a verdiği desteklerden teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Medicana Sivasspor futbolcusu Ziya Erdal, 58 numaralı formasını Genel Ayhan’a hediye etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.