Anasayfa > Yerel Haber > Mehmet Tahmazoğlu Oyunu Kullandı

01.11.2015 Paz, 13:24

Mehmet Tahmazoğlu Oyunu Kullandı

Reklam

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 26’ncı Dönem Milletvekili Genel seçimleri için sandık başına giderek, ailesi ile birlikte oyunu kullandı.

Küçük Kızılhisar Mahallesinde bulunan Şenel-Sabri Turan Ortaokulu’na ailesi ile birlikte gelen Tahmazoğlu oyunu kullanarak seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Okula oy kullanmaya gelen vatandaşlar tarafından karşılanan Tahmazoğlu çocuklarla da yakından ilgilendi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Tahmazoğlu, “Seçimler demokrasinin bir göstergesi. Vatandaş tercihini kendisini yönetecek kişelire bu seçimlerle hür iradesiyle seçiyor. 1 Kasım seçimleri de inşallah 2023 hedeflerine, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılına giden rotayı belirleyecektir. Millet iradesinin sandığa doğru bir şekilde yansıyacağını, milletimizin istikrardan yana, ülkemizin gelişmesinden yana, oy kullanacaklarını ümit ediyorum. Milletin iradesine her zaman saygılıyız. 1 Kasım seçimlerinin vatanımıza milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tahmazoğlu oyunu kullandıktan sonra, sandıkları gezerek görevlilere çalışmalarından dolayı kolaylıklar diledi. Tahmazoğlu daha sonra ilçe genelindeki oy kullanılan okulları ziyaret etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.