Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Mersin-Adana-Erzurum seferleri başladı

03.11.2012 Cts, 5:54

Reklam

Atatürk Üniversitesi’nde bu sene öğrenci potansiyelinin artmasıyla ve Erzurum Teknik Üniversitesi’nin de öğrenime başlamasıyla birlikte Yeni Adana Seyahat firması tarafından direkt olarak Mersin-Adana-Erzurum seferleri başlatılarak yeni son model yolcu otobüsünün tanıtım yapıldı.
Batıda hızlı tren seferlerinin yaygınlaşması, uçak seferlerinin artması üzerine otobüs firmaları genelde otobüsle yolculuğu tercih eden Doğu’ya yatırımlarını artırmaya başladı. Bu kapsamda Adana Seyahat firması tarafından da direkt olarak Mersin – Adana – Erzurum seferleri başlatıldı. Firma yetkilileri artık Erzurum’dan direk olarak Adana’ya seferlerin olduğunu kaydetti.
Yeni son model VİP otobüsün tanıtımına yapan Adana Seyahat firması, Terminal, Atatürk Üniversitesi içerisi ve Cumhuriyet caddesi üzerinde otobüsü tur attırdı.
Firma yetkilileri, “Yolcu memnuniyeti odaklı anlayışla gittiğimiz her şehre ve ilçeye değer taşımayı amaç edinmiş, genç, dinamik, işini bilen tüm kadrosuyla Türk insanına hizmet vermekten onur duyuyoruz. Seyahat eden yolcularımız için özel olarak dizayn edilmiş, tüm koltuklarında media merkezleriyle donanmış son model otobüslerimizle, kaliteli ikramlarımızla, yolcularımıza hizmeti görev olarak değil; amaç olarak gören ve işini bilen personelimizle, eğitimli kaptan şoförlerimizle karayolunu kullanan insanlarımızı ulaşmak istedikleri yerlere güven ve konforla taşıyoruz.” dediler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.