Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Mersin GİAD Başkanı İzol; “Mersin Projeleri Hayata Geçirilmeli”

02.11.2015 Pts, 11:00

Mersin GİAD Başkanı İzol; “Mersin Projeleri Hayata Geçirilmeli”

Reklam

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (GİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İzol, 1 Kasım seçimlerinde sandıktan istikrarın çıktığını belirterek, bundan sonra artık Mersin için açıklanan projelerin hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.

Milletin iradesine saygı göstermek gerektiğini vurgulayan İzol, “Halkımız seçimlere büyük bir ilgi göstermiş ve bu sayede milli irade Meclise yansımıştır. Sandıktan çıkan sonuçlar halkımızın takdiridir. Artık seçim atmosferinden çıkıp, Türkiye’nin geleceğine yönelik projelere hız verme zamanıdır” dedi.

AK Parti’nin tek başına iktidara gelmesinin ardından Mersin’de bekleyen projelerin hayata geçirilmesini arzuladıklarını ifade eden İzol, “Bizlerin iş dünyası olarak hükümetten beklentimiz, Mersin için düşünülen projelerin bir an evvel hayata geçirilmesidir. Bu anlamda AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan ve ekibinin çalışmaları önemlidir. İnanıyorum ki, önümüzdeki süreçte Mersin, ülkenin parlayan yıldızı olacak, bir çok yatırım şehrimizde hayat bulacaktır. 1 Kasım seçim sonuçlarının ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.