Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler > Mesut Mertcan Adana’da Tedavi Görecek

03.11.2015 Sal, 10:24

Mesut Mertcan Adana’da Tedavi Görecek

Reklam

TRT’nin bir döneme damgasını vuran en önemli spikeri Mesut Mertcan yaşadığı rahatsızlıklardan dolayı Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nde bir süre tedavi görecek.

TRT Çukurova Radyosu’nda başlayan spikerlik serüveninde daha sonra kurumun en önemli seslerinden biri olan emekli TRT Spikeri Mesut Mertcan bir süredir huzurevinde kalıyordu. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof Dr. Yeşim Taşova, Mertcan’ı hem rahatsızlıkları hem de genel sağlık kontrolleri için hastanede yatarak tedavi görmesi konusunda ikna etti.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, eski Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kurtar Çakın ve Fashion Vip dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Kurtul Çakın ile birlikte Başhekim Yeşim Taşova’yı ziyaret eden Mesut Mertcan kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti ve bir an önce sağlığına kavuşmak istediğini dile getirdi.

Başhekim Taşova’da TRT gibi bir kurumun bir döneme damgasını vurmuş ünlü bir spikerinin ziyaretlerine gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Taşova, Mesut Mertcan’ın bir takım rahatsızlıklarının olduğunu duyduklarını ve bunun için genel kontrol amaçlı hastanede misafir etmek istediklerini belirterek bu konuda gerekli işlemleri başlattı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.