Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > MHP Bilecik Milletvekili Adayı Köftecioğlu, 1 Kasım Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

02.11.2015 Pts, 16:49

MHP Bilecik Milletvekili Adayı Köftecioğlu, 1 Kasım Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

Reklam

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bilecik milletvekili adayı Ahmet Murat Köftecioğlu 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi. Seçilen milletvekillerine başarılar dileyen Köftecioğlu, kendisini destekleyenlere de teşekkür etti.

Köftecioğlu açıklamasında, “1 Kasım seçimleri vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Allah seçilen milletvekillerimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Bilecik’te de sayın Halil Eldemir ve Yaşar Tüzün milletvekili olarak seçildiler. Kendilerini şahsım ve partim adına kutluyorum. Allah kendilerine hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Ben de partimizin milletvekili adayı olarak seçime girdim. Güzel dostluklar ve diyaloglar kurduk, değişik insanlar tanıdık, değişik yerler gördük. Bu noktada teşkilatlarımızın bize çok büyük katkıları olmuştur. Teşkilat başkanlarımıza, il genel meclis üyelerimize, meclis üyelerimize, partimize destek veren Bilecikli hemşerilerimize, bize gönülden destekleyen kardeşlerimize, yakınımızda durup her zaman bize moral aşılayan aile dostlarımıza, kadın kollarımızın seçkin insanlarına ve gönülleri bizim ile olan tüm kardeşlerimize de saygı ve sevgilerimizi sunuyorum. Kendilerine emekleri, çalışmaları ve gayretleri için cani gönülden teşekkür ediyorum. Bize bundan sonra ki süreçte yakışan davamıza hizmet etmektir. Partimizin bir adım daha ileriye gitmesi için gayret sarf etmektir. Bu vesile ile hepinize tekrar teşekkürlerimi sunuyor, yolunuz ve bahtınız açık olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun” diye belirtti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.