Anasayfa > Siyaset, Slayt Haber > MHP yeni vitrinini belirledi.

16.11.2012 Cum, 6:00

Reklam

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 10’uncu Olağan Kurultayı’nın ardından partinin yeni vitrinini belirledi.

 

Başkanlık Divanı’nın yarısını değiştiren Bahçeli, Ruhsar Demirel ile birlikte Başdanışman Zühal Topcu’yu da Divan’a alarak parti yönetimindeki kadın sayısını ikiye çıkardı. Böylece MHP’de ilk kez 2 kadın divana girdi. Faruk Bal, Reşat Doğru, Münir Kutluata, Tunca Toskay, Hamit Ayanoğlu ve Mustafa Erdem Divan’da yer bulamadı. MHP’nin yeni vitrinindeki isimler ise Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk, Ankara Milletvekili Zühal Topcu, İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, İstanbul Milletvekili Celal Adan, partiye 10 yıl sonra dönen eski Teşkilat Başkanı Şefkat Çetin, İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı oldu.

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

şeref

mehape kendine yakışanı yapmış adnan oktarın kontenjanındanda adam var divanda eski ülkücücü ve teşkilatçılar TIRT olmuş

16.11.2012, 17:40
Asi Dadaş

Bir Dargın Bir Barışık……
Bir dargın bir barışık işte MHP’nin hikayesi.Dava ve yol arkadaşları ayrımını siyaset sözlüğüne yahut sık kullanılanlara ekleyen Devlet Bahçeli.Sefa Şefkat Çetin on yıla aşkın bir süredir partinin önünden bile geçemez bugün en tepelerlerde.Yıldırım Tuğrul Türkeş Oktay Öztürk on yıl önce düşmanlar bugün kuvvetli savunucu özetle bugün zirve yapanlar yarın bir gün diplerde kasetçiler ayrıca ele alınıp incelenecek mevzuu.Mehter marşı gibi bir parti 3 adım ileri 5 adım geri.Türk siyasi tarihinde örneğine az rastlanır bir tür Devlet Bahçeli.Bülent Ecevit yanında sigara içmez bir saatte erken seçime gider.Tam Cem Yılmaz’lık komedi örneği.Demokrasi aşığıdır, bilge ruhludur Bahçeli muhalefeti fesat olarak nitelendirir.Ya devlet başa ya kuzgun leşe(!)ilahi……..

19.11.2012, 1:25