Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Milletvekili Babaoğlu Beyşehirli Seçmene Teşekkür

03.11.2015 Sal, 9:49

Milletvekili Babaoğlu Beyşehirli Seçmene Teşekkür

Reklam

AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK Üyesi Mehmet Babaoğlu, Konya’da AK Parti’nin oyunu bir önceki seçime göre en fazla artıran Beyşehir ilçesinin seçmenine teşekkür etti.

Babaoğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, AK Parti’nin Türkiye genelinde zaferle çıktığı 1 Kasım seçimlerinde, 7 Haziran’a göre Konya’da oy oranını en çok artıran ilçenin basında da yer alan haberlere ve YSK’nın verilerine göre yüzde 16,2 ile Beyşehir olduğunun tescillendiğini hatırlattı.

AK Parti teşkilatları ve tüm milletvekilleri olarak başta Türkiye olmak üzere tüm Konya’ya ve Beyşehir’le birlikte diğer ilçelere de hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Babaoğlu, “Teşekkürler Beyşehirli hemşehrilerim, teşekkürler Konya, teşekkürler Türkiye” ifadelerini kullandı.

Beyşehir’de AK Parti 7 Haziran’da yapılan seçimde yüzde 55,1 oy alırken, 1 Kasım’daki seçimde ise oy oranını yüzde 71,3’e yükseltti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.