Anasayfa > Bölge, Türkiye, Yerel Haber, Yerel Yönetimler > Milletvekilleri Nazlı Ve Tan’dan Hisarcık’a Teşekkür Ziyareti

05.11.2015 Per, 16:26

Milletvekilleri Nazlı Ve Tan’dan Hisarcık’a Teşekkür Ziyareti

Reklam

Ak Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı ve Ahmet Tan Hisarcık ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Milletvekilleri Şükrü Nazlı ve Ahmet Tan 1 Kasım Genel Seçimleri sonucu milletvekili seçilmelerinin ardından Hisarcık AK Parti Teşkilatı’nı ziyaret etti. Her iki milletvekili ilçe teşkilat binası önünde AK Parti İlçe Başkanı Salim Turası, Belediye Başkanı Fatih Çalışkan ve partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Milletvekilleri Şükrü Nazlı, yaptığı açıklamada 1 Kasım seçimleri öncesindeki 4 aylık süreçte insanların morallerinin bozulduğunu, gerilim ve strese girdiklerini söyledi.

Nazlı,” AK Partinin seçim zaferiyle bu insanlarımızın üzerimizden kalktı. Şimdi insanlarımız yeni bir güne uyanmış gibi daha mutlu. Sanki seçimlerden sonra Türkiye’ye bahar geldi. Bunu her yerde hissediyoruz. Allah bizleri mahcup etmesin, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Ülkemiz ve Kütahya’mız adına hayırlı bir sonuç oldu. Sizlerde katkı sağladınız, başta teşkilatımız olmak üzere, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, il genel meclisi üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız, bizlerle beraber kapı kapı dolaşarak, emek sarf ettiler. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun. Bundan sonra teşkilatlarımızla birlikte her ne konu olursa 4 milletvekili olarak takip etmeye hazırız. Zaten bu dönem şanslı bir dönem, teşkilatı temelden bilenler milletvekili oldu. Vural hocamın geçmiş dönemden meclis tecrübesi var, bu da bizlere katkı sağlayacaktır. 4 vekilin teşkilatlarla uyumlu çalışacağı bir ortam var. Bunlar çok büyük avantajlar, her zaman böyle şansları yakalayamadık. “İşte burası benim bölgem, ben diğerleriyle ilgilenmem” anlayışı yok. Tüm ilçelerin 4 milletvekili var, böyle algılamak lazım. Bundan sonra önümüze yol haritası koyup, Hisarcık’a kısa ve orta vade de neler yapabiliriz? Acil sorunları nelerdir? Bunların programlarını yapıp hep birlikte takip etmemiz lazım. Bu açıdan iyi bir çalışma dönemi olacağını düşünüyorum. 2019 yılında 3 önemli seçim var. Hiç vaktimiz yok. Bu 4 yılı sürekli olarak yoğun bir tempoda geçirmemiz lazım. Şu ana kadar ihmal edilmiş, geride bıraktığımız ne varsa bunları toparlamamız gerekiyor. Bir yandan halkın memnuniyetini almaya devam ederken, bir yandan bu yatırımları bölgemize kazandırmayı temenni ediyorum. Bundan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun, rabbim bizleri mahcup etmesin.” diye konuştu.

Daha sonra konuşan Milletvekili Ahmet Tan, “ Kütahya’nın tüm Teşkilatları olarak hem 7 Haziran, hem de 1 Kasım seçimlerinde ciddi bir çalışma içerisinde olduk. Hisarcık olarak teşkilatımızın, kadın ve gençlik kollarımız ile il genel meclisi üyeleri ve belediye başkanımızın ciddi bir çalışma yaptığını biliyoruz. Biz 7 Haziran seçimlerinde bazı dersler çıkarttıktan sonra 1 Kasım seçimlerinde halkımızın da teveccühüyle şu anda Türkiye’de yüzde 50 civarında oy ile tek başına iktidar olabileceğimiz bir oy oranı yakaladık. Emek ve gayretlerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi. (MA-EFE)

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.