Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Niğde İl Genel Meclis Başkanı Mahmut Peşin’den 1 Kasım Değerlendirmesi

03.11.2015 Sal, 11:49

Niğde İl Genel Meclis Başkanı Mahmut Peşin’den 1 Kasım Değerlendirmesi

Reklam

Niğde İl Genel Meclis Başkanı Mahmut Peşin, 1 Kasım Genel seçimlerini değerlendirerek İl Genel Meclis üyelerine teşekkür etti.

Türkiye’nin İstikrar kazandığını belirten Başkan Peşin, planlanan hizmetlerin durmadan hızla devem edeceğini söyledi.

Başkan Peşin açıklamasında şunları söyledi; ‘Demokrasinin gereği yapılmış olan Genel Seçimlerin çıkan sonucu ülkemize, milletimize, dünyaya hayırlı olmasını temenni ediyorum. Allah’a hamd olsun ki Türkiye bir istikrar kazandı. Tek başına, İş başına sloganıyla başladığımız seçim yarışına AK Parti olarak 317 Milletvekili ve yüzde 49.5 ile 23 milyon 669 bin oy ile tek başına AK Parti iş başına gelmiş oldu. Bu demek AK Partinin çılgın projeleri dediğimiz projelerin devam etmesi demektir. İnsanlığa yeni hizmetlerin devam etmesidir. Niğde İl Özel İdaresi olarak kendi işlerimizde planladığımız 4 adet, Bor ilçesinde 1 adet 20 derslikli ilköğretim okulu inşaatlarımızın ödeneklerinin gelmesinde bir sorun yok demek, yine İlk adım sağlık hizmetini karşılamak üzere 4 adet yapacağımız Aile Sağlığı Merkezlerinin ödeneklerinin hükümetten rahatça gelmesi demek. Gençlerimize hizmet ile 12 adet futbol sahasının durmadan hızla devam etmesi ve yenilerinin katılması. Gerek sulama tesisleri, gerek tarım alanlarında, eğitim alanlarında her alanlarda hizmetin durmadan devam etmesidir. Niğde’de 2 milletvekilini almış, üçüncü Milletvekilini kıl payı kaçırarak buruk sevinç yaşıyoruz. Tüm milletimize teşekkür ederken, İl Genel Meclis üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Meclis üyelerimiz köy köy, kent kent gezdiler kapı kapı dolaşarak Özel İdaremizin hizmetlerini anlattılar’ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.