Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Slayt Haber > Oltu”da iftar

09.07.2014 Çar, 15:30

Reklam

Oltu Adliyesi’nde tayini çıkan personele yönelik verilen iftar yemeğinde Oltu Adliye personeli bir araya geldi. Kamacı Dinlenme Tesislerinde verilen iftar yemeğinde bir araya gelen Adliye personeli, tayini çıkan meslektaşlarını unutmazken yeni görev yerlerinde başarılarının devamı temennisinde bulundular. 

 


Ramazan sonrası yeni görev yerlerine gidecek olan adli personele yönelik verilen iftar yemeğinde konuşan İstanbul’a tayini çıkan Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Ocak, “Aslında bu bir veda değil, yeni bir başlangıç. Tüm tayinci arkadaşlara yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
Yine Zonguldak’a tayini çıkan Oltu Ağır Ceza Reisi ve Adalet Komisyonu Başkanı Harun Sadıç ise “Güzel temenniler ve güzel anılarla buradan ayrılıyoruz. Bu güzel akşamda bu güzel iftar programını organize eden arkadaşlara teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Bu arada yapılan iftar sonrası, tayini çıkan personele birer plaket takdim edildi. Daha sonra adliye personeli plaket töreninin ardından müzik eşliğinde halaylar çekerek doyasıya eğlendiler.

 

 


Oltu Adliyesinden tayini çıkan personel ise şu isimler ise şunlar;
Oltu Cumhuriyet Başsavcısı Ümit Ocak İstanbul’a, Oltu Adalet Komisyonu Başkanı Harun Sadıç Zonguldak’a, Cumhuriyet Savcısı Ali Fuat Saruhan Giresun’a, Cumhuriyet Savcısı Sezgin Kuruyamaç Sivrihisar’a, Hâkim Sinan Güven Bandırma’ya, Hâkim Murat Erdoğan Çayıralan’a, Zabıt Kâtibi Bilal Çiftçi Hakkâri’ye,
Zabıt Kâtibi Mehmet Taş ise Yalova’ya atandılar.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.