Anasayfa > 5'li Üst Haber > Olur’a kredi hizmet bürosu

04.12.2014 Per, 17:13

Olur’a kredi hizmet bürosu

Reklam

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi 2792 sayılı Oltu Tarım Kredi Kooperatifi Olur Hizmet bürosu açıldı. 
Olur Hizmet Bürosu’nun açılışında konuşan Tarım Kredi Kooperatifi Erzurum Bölge Müdürü Ali Karaarslan, Tarım Kredi Kooperatifleri olarak Erzurum Bölge Birliğinde 5 il de hizmet verdiklerini söyledi.
Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan illerinde hizmet verdiklerini aktaran Karaarslan, “Bu illerimizde 45 birim kooperatifimiz var. Bu birim kooperatiflerimizden biri de Oltu’da. Oltu’daki kooperatifimize bağlı olarak bugün Olur ilçesinde bir şubemizi açtık. Bu şubemizde ortaklarımızın ihtiyacı olan her türlü tarımsal krediyi kaliteli, güvenli ve yerinde teslim etmek için bu şubemizi açmış bulunmaktayız. Şubemizin çiftçimize, üreticimize hayırlı olmasını diliyorum. Bizim görevimiz, çiftçilerimizin, üreticilerimizin alın teri olan ve emekleri bulunan işlerinde onların yanlarında olmak. Yine onları mağdur etmeden gerekli tüm tarımsal ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bunun için buradayız, bunun için varız” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.
Açılışa katılan Olur İlçe Kaymakamı Fatih Dulgeroğlu, Tarım Kredi Kooperatifi Şubesinin ilçeye büyük katkı sağlayacağını belirterek şubenin açılmış olmasından ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Olur Belediye Başkanı Rüstem Polat ise kendisinin de ilçeye açılan şubenin bir üyesi olduğu belirterek her türlü desteği vereceği sözünü verdi.
Oltu Tarım Kredi Kooperatifi Şube Müdürü Hakan Çiçek, Oltu şubesinden bir personellerini Olur Bürosunda görevlendirerek şubeyi her daim açık tutacaklarını kaydetti. Çiçek, “Geçmiş dönemde kredi borçları yüzde yüz oranında ödenmiştir. Ödemelerini zamanında yapan üreticilerimize ve çiftçilerimize teşekkür ediyoruz. Hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Olur Büromuz sayesinde buradaki insanımıza da en kaliteli hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Bu arada Tarım Kredi Kooperatifi Olur Hizmet Bürosu’nun açılışına; İlçe Kaymakamı Fatih Dulgeroğlu, Belediye Başkanı Rüstem Polat, Tarım Kredi Kooperatifi Erzurum Bölge Müdürü Ali Karaarslan, Birlik Yönetim Kurulu Başkanı A.Rıfat Bezginoğlu, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Tekman, Oltu Tarım Kredi Kooperatifi Şube Müdürü Hakan Çiçek ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.