Anasayfa > Ekonomi, Slayt Haber > Orhan Akgüloğlu yeni başkan

03.06.2013 Pts, 17:47

Reklam

Üç adayın yarıştığı 11 Mayıs’ta yapılan seçimde eski Başkan Zeki Akal’ın desteği ile başkanlığa Orhan Akgüloğlu’nun getirilmesi sonrasında odada değişim rüzgarları esmeye başladı.
Çiçeği burnunda başkan Akgüloğlu, değişim mesajları verdi.

 
Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına getirilen Orhan Akgüloğlu’nun yönetim listesi eski başkan Zeki Akal’ın 2 ve Şimşek Akpınar’ın da 2 olmak üzere 5 üyeden oluştu.
Başkan Orhan Akgüloğlu, Her bakımdan geleceğe güçlü bakan bir yönetim için aday olduğunu ve başkanlığa getirilmesi sonrasında odanın yenilikçi hüviyetinin gözle görülür şekilde hissedileceğinin altını çizdi.

 

 
“ARTIK YENİ ŞEYLER YAPMAK LAZIM”
Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına getirilen Akgüloğlu, üyelerinin her an yanında olacaklarına dikkat çekti. Akgüloğlu, “Üyelerimizin her sıkıntısında yanında olacağız. Her üyenin görüşlerini alacağız. Çünkü üyelerimizin bilgi ve birikimleri bizim için çok önemlidir. Bu bir hizmet yarışıdır yeni şeyler yapmanın gereği geldiğini düşünüyorum. Bu nedenle bu bayrak yarışında aldığım bayrağı daha ileriye taşımak amacındayım” dedi

 

 
11 Mayıs’ta yapılan genel kuruldaki seçim sonucunda yönetim olarak Zeki Akal 76, Şimşek Akpınar 76 ve Orhan Akgüloğlu da 65 oy almıştı. Üst kurul seçim oylamasında ise Zeki Akal 73, Şimşek Akpınar 72 oy alırken, Orhan Akgüloğlu da 69 oya sahip olmuştu. Bu sonuçlara göre başkanı yönetim kurulunun seçeceği belirtilmişti.

 

 

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

haluk özpınar

Hayırlı olsun başkan.Seni seviyoruz

04.06.2013, 15:29
Cevdet Dilaver

Bir sürü sıkıntı var … inşallah bunlar en kısa süre içerisinde çözüme kavuşur. Ne diyelim . hayırlısı olur insaşllan

04.06.2013, 15:30