Anasayfa > Bölge, Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler > ÖZDOGAN: “MİLLİ İRADE ÜLKE SEVDASIDIR”

08.08.2014 Cum, 11:09

ÖZDOGAN: “MİLLİ İRADE ÜLKE SEVDASIDIR”

Reklam

 

 

????????

 

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği UTEK Genel Başkanı Dr. Ömer Özdoğan yaptığı açıklamada; modern, huzurlu ve barış dolu bir Türkiye için halkın seçimine saygı duymanın önemine dikkat çekti. 
Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi, ekilen tüm nifak tohumlarının filiz açmadan çürümesi için herkesin birbirini sevgiyle kucaklaması her vatandaşın önemle üzerinde duracağı bir konu olmasını vurgulayan Dr.Özdoğan, Türkiye’nin özellikle son yıllarda teknolojik, ekonomik ve kültürel alanlarda hızını kesmeden ciddi ve verimli projeler üreterek hayatiyete geçirmeyi başardığını, bu kararlığın devam etmesinin Türkiye’nin lider ülke olması için gayret içerisinde olanların yanında olmanın vicdani görev olduğunu ifade ederek şunları söyledi:
“Türkiye’nin geleceğini ve milli menfaatlerini tehlikeye sokucu davranışlarda bulunmanın vatana ihanet olduğu ifade ederek, milletin özgür iradesinden korkanların sinsi planlarına özellikle arifesine girdiğimiz Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde dikkatli olunması gerektiğini belirtti. UTEK olarak bu pazar günü seçilecek Cumhurbaşkanının Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni ettiklerini, halkın engin vicdanının; hizmet, fedakârlık ve tecrübeden yana olacağına inandıklarını ifade etti. Sevgi, saygı ve güler yüz ölçüleri içinde huzurlu bir seçim diliyorum”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.