Anasayfa > Yerel Haber > (Özel Haber) Düğünden Önce Sandığa Koştular

01.11.2015 Paz, 16:48

(Özel Haber) Düğünden Önce Sandığa Koştular

Reklam

İzmir’de bu akşam düğünleri olan çift, bu telaşlı günlerinde vatandaşlık görevlerini ihmal etmeyerek oy kullandı. Gelin-damat, oy kullanmaya geldikleri okulda ilgi odağı olurken, genç çift ülke için de “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Bu akşam İzmir’de dünya evine girecek olan Tayfun-Deniz Şimşek çifti, kendileri için oldukça önemli olan bu günde vatandaşlık görevlerini yapmak için sandığa koştu. Oy vermek için geldikleri Bayraklı Talatpaşa Ortaokulu’nda ilgi odağı olan mutlu çift, oylarını 1296 numaralı sandıkta kullandı.

“Nikahta keramet vardır” diyen gelin Deniz Şimşek, “Bu mutlu günümüzde oyumuzu kullandık, ülkemiz için de hayırlısı olur inşallah. Mutluyuz, oyumuzu kullandık düğünümüze gidiyoruz” dedi. Düğün tarihini daha önce aldıkları için seçimle aynı güne denk geldiğini söyleyen damat Tayfun Şimşek ise “Vatandaşlık görevimizi ihmal etmemek için gelip oyumuzu kullandık. Etraftan çok güzel tepkiler aldık. Biz bu telaşlı günümüzde oy kullanmaya geldik, herkesin de kullanmasını isteriz” şeklinde konuştu.

Mutlu çift daha sonra düğünlerinin yapılacağı salona doğru yola çıktı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.