Anasayfa > Slayt Haber, Yerel Yönetimler > Palandöken Belediyesi’nden iftar yemeği

22.07.2014 Sal, 13:49

Reklam

Palandöken Belediyesi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği iftar sofraların da bu kez Erzurum İmam-Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (ERZİMDER) mensuplarıyla bir araya geldi. 

 

 

Palandöken Belediyesi, Erzurum İmam-Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği (ERZİMDER) mensupları ve ailelerine iftar yemeği verdi. İmam Hatip Lisesi’nin bahçesinde düzenlenen ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Palandöken Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bülent Engin, Erzurum İmam-Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Cemil İlbaş, AK Parti Yakutiye İlçe Başkanı Yunus Şahin’in de bulunduğu iftar yemeğine yaklaşık iki bin kişi katıldı.

 

 

ERZİMDER, BAŞKAN BULUTLARA TEŞEKKÜR ETTI.
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’a ilçede yaşattığı yenilikler ve farklı hizmetleri nedeniyle teşekkür eden Erzurum İmam-Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Cemil İlbaş, “Erzurum’da son yıllarda Palandöken Belediyesi hizmetleriyle hep ilkleri yaşatmıştır. Bugün bu iftar sofraların da birlik ve beraberlik içerisin de 2 bin kişinin aynı sofralarda buluşturması ve aynı zamanda da programda en ufak sorun yaşanmaması belediyenin işe nasıl ciddi baktığının bir göstergesi. Bu mübarek ayda bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımız Orhan Bulutlara teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.