Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Slayt Haber, Spor > Palandöken Fenerbahçe’yi ağırlayacak

13.11.2014 Per, 16:52

Palandöken Fenerbahçe’yi ağırlayacak

Reklam

Erzurum’un Voleybol’da1.lig temsilcisi Palandöken Belediyesi Voleybol Takımı hafta sonu lig mücadelesinde Fenerbahçe’yi ağırlayacak. 
Palandöken Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Zafer Bülent Engin, kulüp yönetimi, takım antrenörü ve sporcular Vali Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.
Kulüp Başkanı Engin takımın 2014-2015 sezonunda 1. lige çıkışı konusunda Vali Altıparmak’a bilgiler verirken, sezon başında istenmeyen sakatlıklar yüzünden beklenen performansı sergileyemediklerini söyledi. Hafta sonu oynayacakları zorlu mücadelede güçlü rakipleri Fenerbahçe’ye karşı sakatlanan sporcularında takımdaki yerini almasıyla birlikte tam kadro çıkacaklarını belirten Başkan Engin, Vali Altıparmak’ı da maça davet ettiklerini belirtti.
Takımın ligde kalıcı olması için alt yapıya önem verdiklerini belirten Palandöken Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Bülent Engin PAL-VOL isimli Voleybol Okulu kurduklarını, İlk ve Orta okullarda okul beden eğitimi öğretmenlerinden voleybol takımı kurmaları noktasında Vali Altıparmak’tan destek beklediklerini söyledi.
Ziyaretin kendilerini sevindirdiğini belirten Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ta bu kadar yol kat edip başarılar elde ederek 1.lige yükselen bu takımın ligde kalması gerektiğini söyledi. Takımın başarısı konusunda kendilerine gerekli desteği vereceklerini belirten Vali Altıparmak diğer spor dallarına göre voleybol ve basketbol da heyecanın her an yaşanmasının ayrı bir zevk olduğunu belirtti. Maçı izlemeyi çok istediğini belirten, Vali Altıparmak, Fenerbahçe maçında tüm takıma başarılar diledi.
Palandöken Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Zafer Bülent Engin Vali Altıparmak’ın isminin yazılı olduğu takım formasını hediye ederken, Vali Altıparmak’ta sporculara çeşitli hediyeler verdi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.