Anasayfa > Gündem, Öne Çıkan Haberler > PALANDÖKEN’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

05.08.2014 Sal, 15:16

PALANDÖKEN’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Reklam

 

 

 

 

????????

 

 

 

– PALANDÖKEN’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

 

 – Palandöken Belediyesi , 2014 yılı sıcak asfalt sezonuna devam ediyor. Yıldızkent Hüseyin Avni Ulaş ve Harput (telsizler) Mahallesinin cadde ve sokakların da asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 
Belediye ekiplerinin yaptığı çalışmalar yerin de inceleyen ve çalışmalar hakkın da bilgi veren Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, “Yaptığımız çalışmalarla mahallelerde sıkıntıların azalması ve vatandaşın memnuniyeti yoğun sıcağa rağmen bizlere azim vermektedir. Attığımız her adım, sunduğumuz her hizmet halkımızın refah ve huzuru için, çalışmalarımız artarak devam edecektir” dedi.
“İLÇENİN DIŞINDAN MERKEZİNE HİZMET VERİYORUZ”
İlçenin dışından ilçenin merkezine doğru başlatılan çalışmaların ara sokak ve caddeleri ile devam ettiğini hatırlatan Başkan Bulutlar,” Yaz mevsimi dolayısıyla belediye olarak çalışmalarımıza hız verdik. Belediyemiz de beşinci yılımızı geride bıraktık bu altıncı yılımız çalışma kalitemiz den asla taviz vermeden ilk göreve başladığımıza da şunu söyledik ilçe dışın dan merkeze doğru hizmet edeceğiz dedik ve bu sözümüzle altıncı yılımızdayız. İlçemize hep kaliteyi ve ilkleri yetirmenin gayreti içerisin de olduk yine 2014 yaz sezonu için de 30 bin ton standartlara uygun sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyoruz. Geçen yıldan kalan işlerimizi tamamlamaya çalışırken, diğer taraftan da görünüme de önem vererek, eskiyen birtakım yerleri yenilemeye çalışıyoruz. Belediyemizin imkanlarını halkımızın ayaklarını altına seriyoruz. Memleketimizin menfaatleri için ben ve ekibim sürekli olarak çalışmaya hazırız” dedi.
“VATANDAŞLARIMIZ YAPILAN HİZMETLERİ GÖRÜYOR”
Belediye Başkanı Bulutlar, Palandöken Belediyesi olarak gecen yıl 35 bin ton sıcak asfalt çalışmalarının yapıldığını açıklayarak bu yıl ise imkanlar dahilinde en iyi hizmeti sunmaya gayret ettiklerini ifade etti. Bulutlar,” Teknik bir sıkıntı yaşanmadığı süre boyunca asfalt çalışmaları devam edecek. Yapılan hizmetlerin vatandaşlar tarafından biliniyor ve takdirle karşılanıyor. Vatandaşlara en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Belediye olarak her türlü eksiğe el uzatmaya çalışıyoruz. Bu yıl ki hedeflerimizden biri asfaltsız yol kalmamasıdır. Bunun için çalışmalarımızı sıkı bir şekilde başlattık. Şuanda bile ekiplerimiz çalışıyorlar. İlçemize estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla çalışmalarımızı tüm ekibimizle birlikte aralıksız sürdürüyoruz. Şehrimizin ana ve ara caddelerinde de parke taşı ve sıcak asfalt çalışmaları yapıyoruz. Mahallelerin ve caddelerin yepyeni bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.