Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Türkiye > ‘Parka gidiyoruz’ dedi ölüme götürdü

11.08.2012 Cts, 3:10

Reklam

Konya’da borçları nedeniyle bunalımda olan baba, parka götüreceğini söylediği 3 ve 5 yaşındaki iki kızıyla barajda ölü bulundu

Konya’da aile faciası… Karatay’daki evinden önceki gün ‘Parka gidiyoruz’ diyerek ayrılan Ali Pay (31) ile kızları 5 yaşındaki Ayşe Çağlayan ve 3 yaşındaki Esma Zehra’nın cesetleri Sille Baraj Göleti’nde bulundu. Polis, borçları nedeniyle bunalıma giren Pay’ın cinnet getirip çocuklarıyla birlikte intihar etmesi olasılığı üzerinde duruyor.
Ali Pay, önceki gün çocukları Ayşe Çağlayan ve Esma Zehra’yla birlikte ”Parka gidiyoruz” diyerek evden ayrıldı. Uzun süre çocuklarından ve eşinden haber alamayan Ayşe Pay, polise kayıp başvurusunda bulundu.  Bu arada Sille Baraj Göleti’nde iki kardeşin cesetleri bulundu.
Konya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü dalgıç ekiplerinin yaptığı araştırmada kısa sürede baba Ali Pay’ın cesedi de bulundu. Cesetler morga kaldırılırken polis, borçları nedeniyle bunalıma giren Pay’ın cinnet getirip çocuklarıyla birlikte intihar etmesi olasılığı üzerinde duruyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.