Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Öne Çıkan Haberler > Pasinler Birlik Eğitim Sen’de görev değişimi

20.05.2013 Pts, 11:33

Pasinler Birlik Eğitim Sen’de görev değişimi

Reklam

MURAT ÇANKAYA
ERZURUM (İHA) –

 

Pasinler Birlik Eğitim Sen’de hafta sonu görev değişikliği yapıldı. Eski başkan Selami Kutman görevi Mehmet Yakut’a teslim etti.

 
Sendika devir teslim programında bir konuşma yapan Eğitim Bir Sen Genel Sekreteri İsmail Dayapoğlu, henüz yeni bir sendika olmalarına rağmen tüm ülkede hızla teşkilatlandıklarını, üye sayılarının günbegün arttığını ve yakın bir zamanda sendikanın daha çok üye sayısının olduğu bir sendika haline geleceğini söyledi.

 
Erzurum’da 500’ü aşkın bir üyeye sahip olduklarını belirten Erzurum İl Temsilcisi Kenan Özer ise kimsenin arka bahçesi olmadıklarını ve bu şekilde sendikacılık, üyemiz olsun olmasın tüm öğretmenlerin sıkıntılarıyla ilgileneceklerini ve kapılarını her zaman herkese açık olduğunu ifade etti.
Pasinler ilçe temsilcisi Selami Kutman, bayrağı Mehmet Yakut’a devrederek yeni İlçe temsilcisi Mehmet Yakut’a başarılar diledi. Bayrağı daha ileri ve daha yükseklere çıkaracağını ve bunun içinde çalışmalarını hızlandıracaklarını söyleyen Mehmet Yakut, bugünü kadar emeği geçenlere teşekkür etti.

 
Devir teslim programı sonrası sendika üyelerine yemek verildi. Yemek samimi ve güzel bir ortamda sona erdi.
Yemeğe Eğitim Bir Sen genel sekreteri İsmail Dayapoğlu, Erzurum İl Temsilcisi Kenan Özer, İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Ayhan Türkez ve Gazete Pasinler imtiyaz sahibi Murat Çankaya da katıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.