Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Yaşam > Pasinler MHP’den İftar Yemeği

16.08.2012 Per, 13:56

Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pasinler İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen iftar yemeğinde partililer biraraya geldi.
Altuğ Alabalık Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine İl Başkanı Zekayi Kaya, Parti MYK üyesi İsmail Hakkı Asiltürk, eski Pasinler Belediye Başkanı Bünyamin Ucun, Erzurum İl Başkanlığı yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra ilçe başkanları ve partililer katıldı. Bu mübarek ayda dava arkadaşlarıyla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Pasinler İlçe Başkanı Abdullah Kaya, davete gelen misafirlerle tek tek ilgilenip, iştiraklerinden dolayı teşekkür etti.
Sıcak bir ortamda gerçekleşen İftar yemeği sonrası konuşma yapan Erzurum İl Başkanı Zekai Kaya, Milliyetçi Hareket Partisinin önemli merkezlerinden biri olan Pasinler’in bugün bu halde olmasının nedeninin mevcut iktidarın beceriksizliğinden kaynaklandığını belirtti.

 
Kaya, ilçede 9 yıllık AK Parti dönemi içerisinde Pasinler Belediyesi’nin parmakla gösterebilecek bir hizmetin olmadığını, mevcut iktidarın her geçen gün Pasinler’i biraz daha geriye sürüklediğini, ilçenin bugün bu halde olmasının ve yapılan yanlışlıkların bedelini ise önümüzdeki yerel seçimlerde vereceğini ifade etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.