Anasayfa > Öne Çıkan Haberler, Spor > Pehlivanlar iftarda buluştu

08.08.2012 Çar, 1:46

Pehlivanlar iftarda buluştu

Reklam

Erzurum Güreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu, güreş camiasını iftar sofrasında buluşturdu.
Öğretmenevi’nde verilen iftar yemeğine katılım bir hayli yoğundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, eski bir güreşçi olan MHP İl Başkanı Zekai Kaya, Güreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu, eski il temsilcisi Prof. Dr. Ali Eroğlu, Yolspor Güreş Sorumlusu Aslan Sertoğlu, Uluslarası Güreş Hakemleri Necip Fazıl Kishalı, Yusuf Sadri Kishalı ve çok sayıda antrenör ile güreşçi, idareci ve güreş hakemi katıldı.
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda güreş camiasını iftar sofrasında buluşturdukları için mutlu olduklarını belirten Güreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu, iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti.
YILDIZ ARTIK ULUSLAR ARASI GÜREŞ HAKEMİ
Geçtiğimiz ay İspanya’nın Barcelona kentinde yapılan uluslar arası güreş hakemliği sınavını başarı ile geçen Sebahattin Yıldız, Necip Fazıl Kishalı, Yusuf Sadri Kishalı ve Recep Gürsoy’un ardından Erzurum’un uluslar arası alanda dördüncü güreş hakemi oldu. Yıldız’ı iftar yemeğinde tebrik eden Güreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu, genç güreş hakemine bir de hediye takdim etti. Sebahattin Yıldız, uluslar arası güreş hakemi olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar’da uluslar arası güreş hakemi olan Sebahattin Yıldız’ı kutladı. Çintimar, “Erzurum’un uluslar arası güreş hakemliğinde başarılı olmasının gururunu yaşıyoruz” dedi. Çintimar, iftar yemeğini organize eden Güreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu’na da teşekkür etti. Güreşçiler, iftar yemeğinin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.