Anasayfa > Gündem, Slayt Haber > PKK’nın kaçırmayı planladığı şok isim!

14.08.2012 Sal, 1:28

Reklam

Aygün’ü kaçıran ‘nın asıl hedefi  liderinin eşiymiş. Babasının mezarını ziyaret için Tunceli’de bulunan Kılıçdaroğlu ihbar sayesinde kurtulmuş.

 

‘Lİ vekil ‘ün kaçırılması olayının şoku sürerken yeni bir iddia ortaya atıldı. Cumhuriyet gazetesindeki iddiaya göre asıl hedef Aygün değil CHP liderinin eşi ‘ydu.

 

Yaklaşık 1 haftadır Tunceli’de bulunan Sevim Kılıçdaroğlu’a “?sizi kaçıracak” şeklinde ihbarda bulunulduğu belirtilirken Kılıçdaroğlu’nun önceki gece de kaçırılan Hüseyin Aygün ve eşi ile birlikte olduğu öğrenildi.

 

SEVİM KILIÇDAROĞLU DA TUNCELİ’DEYDİ

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ü kaçıran PKK’nin hedefindeki 2. ismin de CHP lideri ‘nun eşi Sevim Kılıçdaroğlu olduğu öğrenildi.

 

Bir haftadır Tunceli’de olan ve önceki gece Hüseyin Aygün ve eşi ile birlikte olan Sevim Kılıçdaroğlu’na “PKK sizi kaçıracak” şeklinde ihbar gittiği öğrenildi.

 

Hüseyin Aygün’ün kaçırıldığı sırada içinde bulunduğu arabaya önceki gece Sevim Kılıçdaoğlu’nun da binmesi “Asıl hedef CHP liderinin eşiydi” iddialarına neden oldu.

 

BABASININ MEZARINI ZİYARETE GİTMİŞTİ

Cumhuriyet Gazetesi’nin Kılıçdaroğlu ailesine yakın kaynaklardan edindiği bilgilere göre, Sevim Kılıçdaroğlu babasının mezarını ziyaret için gittiği Tunceli’de bir hafta kaldıktan sonra dün Ankara’ya döndü.

 

Nazımiye’de kalan Kılıçdaroğlu ailesine hafta içinde yerel kaynaklardan “PKK sizin burada olduğunuzu öğrenmiş, kaçırma hazırlığı içindeler” şeklinde ihbar gitti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.