Anasayfa > Slayt Haber, Yaşam > Polatlar’ın düğünü Alman usulü

02.08.2012 Per, 11:39

Polatlar’ın düğünü Alman usulü

Reklam

Adnan Polat’ın kızı Eda, Yunanistan’da evleniyor. Düğüne Türkiye’den katılacak davetliler; uçak, otel ve transferler dahil en az 850 Euro ödeyecek.

 

 

Galatasaray Spor Kulübü’nün eski başkanı ünlü işadamı Adnan Polat’ın kızı Eda Polat, beyaz atlı prensini geçen yaz gittiği çılgınlar adası Mikonos’ta bulmuş ve Yunan Dimitris Ginosatis ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ocak ayında Ulus 29’da nişanlanan aşıkların; Yunanistan’ın İon Denizi kıyısındaki, gözde tatil beldesi Costa Navarino’da vuslata ereceğini de ilk bu köşede okumuştunuz. Eda ile Dimitris, bir ilki gerçekleştirip bu mutlu günlerinde yanlarında olmak isteyen dostları için; düğün programını ve düğün mekanına nasıl gelebileceklerini anlatan bir internet sitesi hazırlamış; hem de değme turizm şirketlerine taş çıkaracak cinsten…

 

 

THY’DEN KOMŞUYA ÖZEL SEFER
‘www.edandimitris.com’ adresli internet sitesine girdiğinizde, Eda ile Dimitris’in düğün organizasyonu ile ilgili tüm bilgilere ulaşıyorsunuz. Müstakbel çift, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp organize etmiş. THY ile anlaşıp düğün mekanlarına 45 dakika mesafedeki Kalamata Havalimanı’na charter sefer koyduran çift; Atina’dan gelecekleri de unutmayıp Aegean Havayolları’nın tarifeli uçak seferlerinin saatlerini de siteye yüklemiş. Atina’dan arabayla gelecekler için de siteye bir harita koymuşlar. Düğüne tekneleriyle gelmek isteyenleri bile atlamayıp, demirleyebilecekleri Pylos Marina’nın enlem ve boylamlarına kadar her şeyi yazmışlar.

 

 

4390 EURO’YA KADAR ÇIKIYOR
Eda ile Dimitris internet sitelerine, Costa Navarino’da konaklanabilecek Ramonos ve The Westin otellerinin irtibat bilgilerini yazıp otel fiyatlarını da eklemişler. Ramonos’taki oda fiyatı 230 ile 4 bin Euro; The Westin’deki ise 180 ile 550 Euro arasında değişiyor. Yani bir kişi için İstanbul’dan gidip Eda ile Dimitris’in mutluluğuna ortak olmanın bedeli; gidiş-dönüş uçak bileti, kahvaltı dahil standart odada iki gece konaklamayla 850 Euro… Eğer orada standartınızın yüksek olmasını isterseniz, fiyat 4 bin 390 Euro’ya kadar çıkıyor. Özetle Eda ile Dimitris Ginosatis, Costa Navarino’daki düğünlerine gelecek davetlileri için en küçük detayı bile düşünüp bunları kurdukları site aracılığıyla paylaşmışlar. Vallahi bravo; şimdiye kadar böylesini ne gördüm, ne de duydum…

 

 

İŞTE DÜĞÜN PRO GRAMI
Eda ile Dimitris, Türkiye ve Yunanistan’dan gelecek konukları için 31 Ağustos’ta Flame Bar’da saat 20.30’da ‘Hoş geldiniz’ kokteyli verecek.
Yaklaşık 500 kişinin katılması beklenen düğün töreni; 1 Eylül’de, Olive Yard’da gerçekleşecek.
Eda ile Dimitri, düğünün ertesi günü de, dostlarına sahilde, saat 11.00’de başlayacak bir brunch daveti verecek.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.