Anasayfa > Yerel Haber > Ruhsar Demirel Oyunu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde Kullandı

01.11.2015 Paz, 12:49

Ruhsar Demirel Oyunu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde Kullandı

Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Eskişehir Milletvekili Adayı Ruhsar Demirel, oyunu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ndeki 1026 nolu sandıkta kullandı.

Demirel, oyunu kullandıktan sonra seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Seçimlerin tüm ülkeye hayırlı olmasını dileyen Demirel, “Oy kullanma yeterliliğine sahip herkes oyunu kullansın. Oyunu kullanırken zarf ve pusulada mühür olup olmadığına dikkat etsin. Bugün sabah itibariyle takip edebildiğim kadarıyla yüksek bir katılım var. İnşallah oy verme yeterliliğine sahip herkes sandığa gider. Biz tüm vatandaşlarımızdan saat 17.00’dan sonra sandıklarda verdikleri oyun takibini de yapmalarını istiyoruz. Çünkü bazı yerlerde bazı sıkıntılar yaşıyoruz. O yüzden vatandaşlarımız da bize böyle bir katkı sağlarsa seviniriz” dedi.

Sandıktan çıkacak olan sonuçlara herkesin saygı göstermesinin gerektiğini vurgulayan Demirel, “Çıkacak neticenin herkes tarafından kabul edilmesini, herkesin çıkacak sonuca saygı göstermesini, en kısa sürede bir hükümet kurulup TBMM’nin de bir an önce çalışmasını arzu ediyoruz. Çünkü Türkiye’nin birikmiş çok fazla sorunu var. En büyük sorunumuz hukuksuzluk. Önce hukuku tecelli ettirmemiz lazım. Bunun için de işleyen bir hükümete ihtiyacımız var. Partim, teşkilatım, şahsım adına başta Eskişehirlilere sonra tüm Türk milletine hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Açıklamaların ardından okulda bulunan vatandaşlarla da sohbet eden Demirel, bir süre sonra Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden ayrıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.