Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Sağlık-sen İzmir Başkanı Özdemir: “Kazanan Türkiye Olmuştur”

03.11.2015 Sal, 12:49

Sağlık-sen İzmir Başkanı Özdemir: “Kazanan Türkiye Olmuştur”

Reklam

Sağlık-Sen İzmir Şube Başkanı Ekrem Özdemir, 1 Kasım genel seçimler hakkında yaptığı açıklamada, “Milletimiz seçimini yapmış, tercihini istikrardan, büyümeden ve gelişen Türkiye’den yana kullanmıştır” dedi.

Sağlık-Sen İzmir Şube Başkanı Ekrem Özdemir, genel seçim sonuçlarına ilişkin bir açıklama yaptı. Kurulan tuzaklara, algı operasyonlarına ve toplum mühendislerine her zaman olduğu gibi sandıkta gerekli cevabın verildiğini kaydeden Özdemir, “Milletimiz, ülkemizi Orta doğu bataklığına çevirmek isteyenlere haddini bildirmiş, Türk-Kürt diye birbirine düşürmek isteyenleri sandığa gömmüştür. Birlik ve beraberliğimizin çimentosu olan Çanakkale ruhu ile yüzyılın kardeşlik projesini tercih etmiştir. Sağduyulu, ülkesini seven, birlik, beraberlik ve kardeşlikten yana olan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kazanan Türkiye olmuştur, dünya mazlumları olmuştur. Seçim artık geride kalmıştır. Bundan sonra yapılacak olan ülkemizi gelecek hedeflerine kadim medeniyet değerlerimizin ışığı doğrultusunda, birlik ve beraberlik içinde taşımaktır. Tercihini istikrardan, barıştan, huzurdan, bu ülke için çalışan, elini taşın altına koyan, sorumluluk almaktan her şartta çekinmeyen iradeden yana koyan aziz milletimiz ülkemizi daha iyi noktalara taşıyacak bir irade sergilemiştir” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.