Anasayfa > Magazin, Öne Çıkan Haberler > Sakıp Ağa’nın Hülya sırrı!

27.11.2012 Sal, 6:30

Sakıp Ağa’nın Hülya sırrı!

Reklam

Ünlü sanatçı , önceki akşam Şişli Belediyesi’nin etkinliği kapsamında konser verdi. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ndeki geceye; Mustafa Sarıgül’ün rahmetli Sakıp Sabancı ile ilgili sözleri damga vurdu. Sarıgül, her Öğretmenler Günü konserine katılan Sakıp Ağa’nın kendisine bir gün şöyle dediğini anlattı:

 

‘AMAN EŞİM DUYMASIN’
“Aman Türkan’a söyleme sakın ama Hülya Avşar’ı çağır da gözümüz gönlümüz açılsın. Rahmetli çok severdi Hülya Hanım’ı.” Bu ilginç anı karşısında Avşar Kızı; kahkahalara boğulurken; o sırada salonda olan rahmetli Sakıp Sabancı’nın eşi Türkan Hanım da Sarıgül’ün sözlerine güldü.

 

SEVDİKLERİYLE ANILDI
Adanalı işadamı merhum Hacı Sabancı, ölümünün 13. yıl dönümünde Cemal Reşit Rey’de anıldı. Merhum işadamının eşi Özcan Sabancı’nın konuklarla yakından ilgilendiği gecede; kızı Demet Sabancı Çetindoğan piyano çaldı. Sabancı’nın babasını anmak için sunduğu müzik ziyafeti; duygulandırdı.

 

TÜRKİYE’NİN EN RENKLİ KİŞİLİĞİ
İş hayatındaki başarısı kadar renkli kişiliğiyle de ülkemizin en sevilen işadamlarından olan Sakıp Sabancı, Hülya Avşar’la televizyon röportajları için de sık sık bir araya gelmişti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.