Anasayfa > Magazin > Sanatçının Yüzüne Tuzruhu

15.07.2012 Paz, 22:15

Sanatçının Yüzüne Tuzruhu

Reklam

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı televizyon dizisinde konuk solist olarak görev alan şarkıcı Zeynap Bektaş, öğretmenlik yaptığı okulun önünde saldırıya uğradı.

 

Alınan bilgiye göre, Kartal Yakacık’taki bir okulda müzik öğretmeni olarak görev yapan Zeynep Bektaş, evine gitmek için park halindeki aracına doğru ilerlerken, yanına yaklaşan kimliği belirsiz 3 kişi, daha önceden hazırladıkları tuz ruhu ve kireç sökücü karışımı sıvıyı, Bektaş’ın yüzüne attı. Bektaş çığlık atıp çevreden yardım isterken, saldırganlar araca binip olay yerinden kaçtı. Bektaş’ın çığlıkları üzerine yardımına koşan çevredeki vatandaşlar, hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Yüzünde yanıklar oluşan Bektaş, olay yerine gelen ambulansla kaldırıldığı Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

 

Görgü tanıklarının ifadesine başvurup çevredeki güvenlik kameralarını inceleme altına alan polis ekipleri, olayla ilgili çalışma başlattı.

 

Bektaş’ı hastanede ziyaret eden sanatçı arkadaşı Engin Atalay, “Zeynep’in kimseyle bir husumeti yoktur. Kim neden yaptı biz de bilmiyoruz. Sabırla bu saldırıyı yapanların yakalanmasını bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.