Anasayfa > Gündem, Slayt Haber > Şehitlere son görev

10.10.2014 Cum, 14:23

Şehitlere son görev

Reklam

Bingöl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törene Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan, AK Parti Bingöl Milletvekili Eşref Taş, Bingöl’e yeni atanan Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, kurum amirleri, askeri erkan, polislerin mesai arkadaşları, aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Silah arkadaşlarının omuzlarında tören alanına getirilen Türk bayrağına sarılı cenazeler için saygı duruşunda bulunuldu. Şehit polislerin öz geçmişlerinin okunmasının ardından cenazeler memleketlerine uğurlandı.

Cenaze törenlerine katılan şehit yakınları ve polislerin meslektaşları gözyaşlarını tutamadı.

Bingöl’de dün gece Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve ekibine yönelik düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve Komiser Hüseyin Hatipoğlu’nun cenazeleri düzenlenen törenin ardından memleketlerine uğurlandı.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Hüseyin Vanlıoğlu

Şehit polis kardeşlerimize cenabı Allahtan affı rahmetler dilerim acılı ailelerine ve tüm emniyet cemaasına sabrı cemiller dilerim yaralı polis kardeşlerimize acil şifalar dilerim. içimiz çok acıyor bir nebze olsunki polis kardeşlerimizi şehit eden 4. vatan haininin ölü olarak ele geçmeleri. içimizi birazcık olsada serinletti tüm cümle şehitlerimize Allahtan gani gani rahmetler dilerim kabri mekanları nur olsun inşallah.

10.10.2014, 23:40