Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Şehzadeler Belediyesi Akıllı Telefonlarda

03.11.2015 Sal, 13:49

Şehzadeler Belediyesi Akıllı Telefonlarda

Reklam

Şehzadeler Belediyesi teknolojik alanda yaptığı hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek mobil uygulamayı hizmete sundu. Vatandaşlar artık IOS uygulamasıyla belediyeyi ceplerinde taşıyabilecekler.

Şehzadeler Belediyesi vatandaşların belediye hizmetlerini daha yakından takip edebilmeleri için yeni bir uygulama başlattı. Vatandaşlar, mobil uygulamaya IOS işletim sistemine sahip Iphone ve Ipad’lerden istedikleri yerden rahatlıkla ulaşabilecekler. Mobil uygulamada belediyenin iletişim bilgilerini, Beyaz Masa, güncel haberler, fotoğraf ve video galeri ile Şehzadeler Belediyesi’nin resmi yayın organı Şehr-i Şehzadeler Gazetesi’ne ulaşabilecekler. Ayrıca e-belediye hizmetiyle de belediyeye gelmeden ödemelerini yapabilecekler.

Mobil uygulamayla ilgili açıklama yapan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “İletişim çağındayız. İletişim son derece önemli. Biz de Şehzadeler Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımızın rahatlıkla ulaşabildikleri, mesajlarını, taleplerini, önerilerini iletebildikleri bir belediye olabilmek için göreve geldiğimizden beri çok çalıştık. Vatandaşlarımız artık belediyemize akıllı cep telefonlarından ve tabletlerinden rahatlıkla ulaşabilecekler. App Store’dan Şehzadeler Belediyesi yazılarak bu program indirildiğinde hem belediyemizin haberlerinden haberdar olunabilecek hem de bizlere buradan ulaşıp mesajlar iletilebilir hale geleceklerdir. Bir hafta gibi bir süre sonra da tüm Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde de uygulama kullanılabilecek. Mobil uygulamamız Şehzadeler’imiz için hayırlı olsun. Şehzadeler Belediyesi olarak daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojinin tüm imkanlarını bundan sonra da kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.