Anasayfa > Erzurum İlçeleri, Gündem, Öne Çıkan Haberler, Yerel Haber > Serdivan’da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor

02.11.2015 Pts, 15:48

Serdivan’da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Reklam

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Rüstem Keleş, Serdivan ilçesinde devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 1 buçuk milyonluk yağmursuyu yatırımının önemli ölçüde tamamlandığını belirten Rüstem Keleş, “Serdivan ilçemizde 6 kilometrelik yağmursuyu hattı imalatına başlamıştık. 1 buçuk milyonluk yatırımımızın 3 kilometrelik kısmını tamamladık. Ekiplerimiz farklı noktalarda, yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. İnşallah kısa süre içerisinde projemizi tamamlayacağız” diye konuştu.

Üniversite Caddesi ile 7. Cadde arasında devam eden yeni bulvar projesinde altyapı çalışmalarının tamamlandığını da açıklamalarına ekleyen SASKİ Genel Müdür Rüstem Keleş, “Büyükşehir Belediyemizin 7. Cadde üzerinde sürdürdüğü yeni bulvar projesinde altyapı çalışmalarımız tamamlandı. Bölgede 3 bin metre yağmursuyu ve 2 bin metre kanalizasyon hattı inşa ettik. Yatırımlarımızın Serdivanımıza hayırlı olmasını diliyorum. Devam eden ve üzerinde çalıştığımız yeni projelerimiz de var. Şehrimizin altyapı ağını güçlendirmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.