Anasayfa > Slayt Haber, Yazar > Serhoşam, dilim dolaşir

03.10.2013 Per, 14:00

Serhoşam, dilim dolaşir

Reklam

Yorgun yüreğimin ritmini kimler ayarlayacak? Yeni bir pakete ihtiyacım var.! Sigaram bitti; Gece saat yirmiiki, kadehim boşaldı yenisini getir paket kurdelayıcısı, Şerhoşam Dilim Dolaşir..

 

Son Türk devletinin vidaları gevşetilerek son nokta vuruş gerçekleşti! Hasar tesbiti yapacak uzmanlar ortalarda görünmez oldu? İktidara alternatif oluşturamayan, çözüm üretemeyen siyasi kuruluşlar, marjinal gurup olarak yerlerini alırlar! Hırsız kilercinin, Atın önüne et, İtin önüne ot koyduğu mantığını nasılda yuttugunuzun açık bir ifadesidir..

 

 

Allanıp pullanan paket, bir zehirli hap olarak İmralıdan, suyu Hizmetkar Hünkarımızdan.  Ambalajı AKP, iç dizaynı PKK dan olan  kurdelası sessiz kalanlar tarafından bağlanmasının, ustaca gizlenerek sunulmasıdır.

Biz Türkler, Andımıza Sadığız. Varlığımız Türk Milletine Armağan olsun!

 

 

Alın ve avuç içi çizgilerimde yaşadığım, hasret ve sevda türkülerimde dilimden düşürmediğim sevdamın, seni sensiz yaşamanın müzik notalarını yazıyorken, yasaklı saatlerden önce  son kadehi yudumlayarak andımı içiyorum; “ Türküm Doğruyum.” Ne Mutlu Türk’üm Diyene…!

 

 

Yazdıklarımla, Nefret Suçu’mu işliyorum acaba ? Sol yanımız, gaflet, delalet, Sağ yanımız, ihanet ! Kopacak tufanda sığınağım ; Korkma Sönmez.. Bu ezanlar ki, Şaadeti dinin Temeli, Ebedi Yurdumun Üstünde İnlemeli!

 

 

Yetim bakışlarımın sevda ninnisi, İstiklal Marşım; Ömür boyu yüreğimin çığlığını atarak hasret türküsü söyler, yakınımdaki uzaklığa! Yüreğimde saklı cennetimde, yürek sızım; Yorgun yüreğimin ritmini ayarlayan yaban gülüm ve sevdamsın.! İslamın sancaktarlığını yapmış, Türk kimliğimize bu düşmanlık bu öfke niye! Sevgili, Hizmetkarım ve Hünkarım..

Ülkü İle, Esen Kalınız.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

tuba kırıcı

yüreğinize sağlık, zevkle okudum…

04.10.2013, 1:08